Технологія широкоформатного друку. Тепер ви все знаєте!

Технологія широкоформатного друку. Тепер ви все знаєте!

Носіями, на яких здійснюється друк, можуть бути паперові, тканинні, плівкові, сіткові матеріали. Устаткування і технології, використовувані при широкоформатного нанесенні зображень, гарантують створення кольорових матеріалів високої якості. Можливе отримання різноманітних розмірів, в тому числі і великих плакатів і афіш. Принтер (друкарська машина), яка використовується для широкоформатного друку, є потужним обладнанням, здатним займати ціле приміщення. За допомогою комп'ютера забезпечується дизайнерська складова, тобто можна створювати оригінальні макети для виконання якісної рекламної продукції.

Які основні області застосування широкоформатного друку? В першу чергу вона застосовується при створенні матеріалів рекламного характеру.

Рекламні зображення, створювані таким способом, в даний час зустрічаються повсюдно, наприклад, на житлових і комерційних будівлях, на вулицях міст вигляді білбордів і розтяжок. Широкоформатний друк на сьогоднішній день є прекрасним інструментом для ефектної і дієвої реклами.

Крім того, серед основних переваг можна згадати прийнятну вартість, набагато дешевше буде замовити безліч вуличних банерів в поліграфічному центрі, ніж оплатити кілька хвилин ефірного часу на телебаченні і радіо. Широкоформатний зовнішня друк передбачає використання спеціальних якісних матеріалів, які мають підвищену стійкість до зношуються дії агресивного зовнішнього середовища. Для широкоформатного друку в наші дні використовуються різні матеріали. Найпоширенішими матеріалами, застосовуваними в якості основи для широкоформатного друку, зараз вважаються банерні тканини, тобто спеціальні матеріали, при створенні яких застосовуються якісні вінілові нитки. Банерна тканина володіє механічною стійкістю, тому термін служби банерів становить 3-4 роки,

Найнижчою собівартістю володіє широкоформатний друк на звичайному папері, правда експлуатаційний термін таких рекламних матеріалів обмежується 1-2 місяцями. Якщо потрібні рекламні матеріали для оформлення рекламних стендів, торговельних точок, в такому випадку виконується широкоформатний друк на самоклеючій плівці. Банерна сітка, яка використовується як матеріал для широкоформатного друку, має повітропроникність і світлопроникність, крім того вона вловлює приватники пилу. Банерну сітку використовують для реклами на будівлях, покриття на реставруються об'єктах, а також для оформлення будівельних майданчиків.

Роблячи вибір матеріалу для виконання широкоформатного друку, важливо враховувати кілька факторів, таких як розташування рекламного носія, цільову спрямованість інформації, що подається на рекламному банері. При широкоформатного друку можуть застосовуватися масляні, УФ отверждаемие, екосольвентні, сольвентні чорнило. Підбираючи чорнило, враховується тип носія, спрямованість реклами. Екосольвентні чорнило мають відмінною передачею кольору, тому їх вибирають насамперед для інтер'єрної друку. Крім того при інтер'єрної друку підбираються масляні чорнила.

Контактні дані
вул. Промислова 50/52, Львів, Україна
info@wise-print.com.ua
+380 97 142-8-142
Залишити заявку
Відправити