Детально про друк на холсті (полотні)

Детально про друк на холсті (полотні)

Адже раніше картини були доступні лише знаті, багатим купцям і представникам духовенства. Звичайні люди не могли дозволити собі твори написані маслом. Зате сьогоднішній день кожному з нас дарує можливість насолоджуватися шедеврами великих майстрів, безпосередністю і простотою сучасних мотивів, приголомшливими пейзажами. Мода на картини в інтер'єрі не йшла ніколи, але зараз вона набула просто величезний розмах. Багато сучасні люди стали прагнути до того, щоб оточити себе красою і насолоджуватися нею щодня.

Звичайно оригінали картин великих художників, таких як Сальвадор Далі, Леонардо да Вінчі, Вінсент Ван Гог, Казимир Малевич, Клод Моне, П'єр Огюст Ренуар, Едуард Мане, купити практично неможливо. Вартість творів увійшли до історії світового живопису просто непристойно висока і не рідко обчислюється десятками мільйонів доларів. Втім, навіть хороші картини менш відомих художників, хоч і оцінюються дещо скромніше, але все ж далеко не кожному по кишені.

Тому особливою популярністю користуються відносно недорогі репродукції, які, наприклад, за часів Союзу друкувалися на «сумісних» матеріалах через що через кілька місяців фарби на таких картинах ставали бляклими, вигоряли і з часом «шедевр» перетворювався в блакитно-зелену мазанину, в якої насилу впізнавалось початкове зображення. У наше століття цифровізації існує прекрасна можливість надрукувати будь-яку фотографію, репродукцію картини або стилізоване зображення на полотні.

Завдяки друку на полотні твори мистецтва в світі цифрових технологій - це не розкіш. Тепер кожен може оформити свій будинок репродукціями великих художників і більш того, повісити свою сімейну фотографію нестандартного розміру з цікавою обробкою або стилізацією над каміном або в будь-якому зручному для цього місці.

Однак тут важливо розуміти, що неякісна друк на полотні існує і понині, а тому картина може вицвісти або зіпсується, якщо вона видрукувана неправильно або виконана неякісними чорнилом. Правда навіть якісний полотно може втратити свій зовнішній вигляд, якщо буде висіти під прямими сонячними променями.

З нашими полотнами такого не трапляється. Ми, арт-студія PanOmerO, використовуємо тільки оригінальні якісні матеріали, які гарантують яскравість кольорів не на один десяток років.

Чому варто вибрати саме полотно?

Друк картин на полотні отримала свою величезну популярність завдяки цілком певним достоїнств основоположного матеріалу. Таким як:

 • естетично привабливий вигляд матовою або напівглянсової структури (картина виглядає живою, немов художник тільки що закінчив над нею свою роботу)
 • значний експлуатаційний термін виробу без втрати насиченості колірних тонів (колір гарантовано зберігає свою яскравість, а зображення чіткість більше 20 років)
 • стійкість до механічних впливів (наприклад, при збиранні), вицвітання і вологи
 • якісна натяжка, що не дає з часом провисань і надійні кріплення готових виробів (кожна картина галерейним способом кріпиться підрамник для більшої ефектності).

Як здійснюється друк на полотні?

Для друку на полотні в першу чергу потрібно спеціальне широкоформатне цифрове обладнання, а також спеціальні якісні матеріали. Все це ми розглянемо нижче ...

Матеріал для друку - полотно

Полотно - це щільний матеріал з фактурною поверхнею тканини імітує справжній мистецький полотно. Полотно складається з натуральної або синтетичної тканої основи, на яку накладається спеціальна прошарок з речовини, яке дозволяє виробляти високоякісну цифрову печатку. Вкрай важливо використовувати полотна максимально високої якості.

Щоб якість підсумкової картинки було високим і довговічним, необхідно також, щоб фарби були відповідного рівня. В цілому полотно для друку має кілька незаперечних переваг перед звичайною фотопапером. Він набагато більш пластичний і при цьому міцніше, витривалішими. Матеріал дуже легко натягується на підрамник, зберігаючи задану форму довгий час.

Виробляються полотна, призначені під друк з натурального льону або бавовни. Зустрічаються варіанти напівсинтетичного полотна, в якому лише третина волокон з натуральної бавовни, а решта синтетичного походження (поліестер). Такі напівсинтетичні матеріали менш схильні до деформації і більш стійкі до вологості. Також для здешевлення виробництва деякі студії пропонують повністю синтетичні полотна, які ніякої художньої цінності не представляють, але нерідко використовуються в якості матеріалу для нестандартної рекламної друку.

Важливо! На поверхню полотна обов'язково наноситься спеціальне ПВХ напилення і фотослой. Тільки в такому випадку чорнило будуть лягати точно і ефективно.
За специфікою зовнішнього вигляду полотна діляться на матові (в основному натуральні полотна) і глянцеві (зустрічаються однаково часто і натуральні і напівсинтетичні), але незалежно від матеріалу виготовлення та особливостей зовнішнього вигляду, полотно зобов'язане швидко вбирати фарбу і також швидко просихати.

Переваги полотна як матеріалу для друку:

 1. Рівна, але текстурна поверхня полотна відмінно підходить для деталізованої друку з високою роздільною здатністю і дозволяє виконати широкий колірний обхват з точним відображенням усіх необхідних відтінків
 2. Якісний полотно здатний повністю зімітувати художній твір по фактурі і зовнішньому вигляду
 3. Нанесені на поверхню чорнило швидко і точно фіксуються на своїй чітко визначеної позиції
 4. Стабільність якості нанесеного зображення і стійкість до коливань вологості
 5. Полотно можна зшивати або пробийте без втрати якості тканини
 6. Володіє гнучкістю, що дозволяє виконувати різні варіанти натягу на підрамник
 7. Не деформується по кутах в місцях кріплення полотна до рами

Картини, видрукувані на полотнах і оброблені професійними засобами, прекрасно імітують фактурний рельєф, який виходить при нанесенні справжньою олійної фарби на полотно. Завдяки цьому друковані зображення можуть бути як якісними репродукціями картин, так і стилізованими фотографіями або портретами. Якщо друк здійснюється на натуральному полотні і спеціально обробляється гелевим покриттям, то зображення буде виглядати не відрізняються від справжнього художнього полотна написаного маслом.

Як вибрати тип полотна в залежності від того, що буде надруковано?

 1. Якщо на друк буде відправлена ​​репродукція масляного або акварельного живописного твору, то буде потрібно досить товстий полотно з грубої фактурною поверхнею, яка виконає функцію імітації тканого полотна. Вага і товщина матеріалу після нанесення друку дозволять покрити поверхню захисним лаковим шаром, а також шаром гелю для створення ефекту масляного мазка.
 2. Якщо на друк буде відправлена ​​графіка або звичайна особиста фотографія, то буде потрібно тонкий тканий полотно з гладкою поверхнею, що отримується завдяки рівномірному переплетення ниток білого кольору.

Чорнило використовувані для друку на полотні

Друк на полотні умовно можна поділити на кілька підвидів залежно від типу використовуваних фарб.

 1. Друк сольвентними чорнилом.
  Даний варіант барвників базується на сумішах легких вуглеводнів, що виділяються в процесі обробки або видобутку вугільного і нафтової сировини. Сольвентсодержащіе фарби швидко висихають, а також мають високу стійкість до тривалого впливу прямих сонячних променів. Вони практично не змиваються водою, стійкі до негативних кліматичних умов та ін. Цей набір позитивних властивостей і відносна дешевизна, роблять цей вид струминного друку лідером в галузі зовнішньої реклами, але в якості друку в інтер'єр їх використовують не часто, оскільки деталізація при такій пресі не найвища. Взагалі якісні сольвентні чорнило повністю безпечні. Однак існують і барвники з домішками шкідливих речовин. Оскільки якість завжди дорожче, то перший варіант чорнила далеко не завжди використовується стандартними друкарнями. Варто відзначити, що навіть сольвентні чорнило з домішками не так шкідливі, щоб надати реально негативний вплив на здоров'я дорослих людей, якщо немає прямого контакту з фарбою. Але, безумовно, такі картини з великою обережністю варто вішати в дитячих кімнатах або якщо в кімнаті є домашні тварини. Чорнило на основі сольвентного складу проникають в ПВХ-шар і фактично розчиняють його, що робить отримується зображення довговічним і несхильною зовнішнього впливу. Кольори при такій друку практично не вицвітають навіть при впливі прямих сонячних променів або вологи. такі картини з великою обережністю варто вішати в дитячих кімнатах або якщо в кімнаті є домашні тварини. Чорнило на основі сольвентного складу проникають в ПВХ-шар і фактично розчиняють його, що робить отримується зображення довговічним і несхильною зовнішнього впливу. Кольори при такій друку практично не вицвітають навіть при впливі прямих сонячних променів або вологи. такі картини з великою обережністю варто вішати в дитячих кімнатах або якщо в кімнаті є домашні тварини. Чорнило на основі сольвентного складу проникають в ПВХ-шар і фактично розчиняють його, що робить отримується зображення довговічним і несхильною зовнішнього впливу. Кольори при такій друку практично не вицвітають навіть при впливі прямих сонячних променів або вологи.
 2. Друк чорнилом.
  Такі фарби являють собою розчин барвника і води з додаванням спеціальних фіксуючих добавок. Відбитки, виконані за допомогою водорозчинних чорнила відрізняються найбільш високою якістю виконання відтінків, переходів і квітів, а також загальною яскравістю. Однак доглядати за такими картинами слід вкрай акуратно, оскільки волога може безповоротно зіпсувати картинку. Крім того зображення досить швидко вицвітають, тому друк чорнилом найкраще підходить для друку фото в альбом з текстурою під полотно, а також при створенні ефекту зістареної полотна.
 3. Друк пігментними чорнилами.
  Даний варіант друку самий якісний і безпечний. Чорнило представляють собою склад з частинок пігменту нерозчинного у воді і особливих добавок. Пігментні частинки мають приблизний розмір 0,1 мкм, що дає можливість робити відбитки максимально чіткими, деталізованими і барвистими. Сама картинка при цьому виходить дуже стійкою до вологи і сонячних променів. Пігментні чорнила при друку буквально липнуть до поверхні полотна, але не заглиблюються вглиб волокон. Частинки також не схильні до осипання. Тому цей варіант чорнила використовується навіть для друку професійних фотографій і картин для виставок, галерей і музеїв.
 4. Друк латексними чорнилом.
  Даний варіант барвника аналогічний пігментного фарбі, але в його складі є спеціальний полімер, який піддається розплавлення в процесі друку. Це дозволяє створити захисне покриття у вигляді плівки на поверхні полотна. Такими чорнилом найчастіше друкують зображення дуже великого розміру. Латексні чорнило - це еко-продукт, а тому видрукувані таким способом картини можна сміливо вішати в будь-якій кімнаті, включаючи дитячу.
 5. Друк ультрафіолетовими або фотополімеризуються чорнилом.
  Такі барвники застигають, а точніше буквально в'їдаються в матеріал полотна під впливом ультрафіолету. УФ-друк - це струменевий технологія, яка відрізняється можливістю передачі особливої ​​насиченості фарб, яскравості кольорів і точності вказівки тонів. Крім того вироби віддруковані таким способом стійкі до впливу жирів і вологи, а також досить стійкі до вигоряння, стирання і дії хімічних речовин. УФ-чорнило практично не мають запаху, але якщо відбувається досить тривалий контакт зі шкірою, то може виникнути шкірна алергічна реакція. Відтворювати друк такими чорнилом можна на будь-якій плоскій поверхні, включаючи полотно з рулонних типом подачі в принтері.

Окремо відзначимо, що від якості чорнила повністю залежить яскравість, чіткість і якість надрукованого полотна. Хороші чорнило - безпечні, володіють достатньою плинністю і міцним зчепленням з поверхнею полотна. Текучий барвник в той же час не повинен безконтрольно «гуляти» по поверхні, а створювати саме таке колірне «пляма-точку» як заплановано. Неправильно обрані або неякісні чорнило зроблять зображення нечітким, візуально розмитим. Крім того чорнилом безпосередньо визначається якість передачі кольору і щоб картинка була досить яскравою і соковитою потрібно вибирати кращий варіант брендового барвника від перевіреного виробника.

Технологія друку - обладнання

Багато компаній займаються друком на полотні, але далеко не у кожного представника цього бізнесу, виходить пропонувати якісні принти з точною передачею кольору і високим ступенем чіткості. Якість залежить в першу чергу від принтера, на якому здійснюється друк. Звичайно, чорнило і полотно не менш важливі, але без принтера картину можна хіба що намалювати вручну.

Отже, принтер для друку на полотні повинен володіти певним розміром сопел (вузьких отворів) подають чорнило на поверхню полотна. Чим менше ці сопла, тим дрібніше виходить точка на запечатуваному матеріалі, а відповідно, тим точніше передача зображення.
На якість друку принтером впливає такий технічний параметр, як «дозвіл». Воно має на увазі вказано максимальну кількість точок на дюйм простору (dpi), які може завдати агрегат за певну кількість проходів друкуючої головки.

Тут потрібно розуміти, що чим вище дозвіл, в якому може друк пристрій, тим меншу зернистість можна буде помітити на виході. Хороші принтери друкують так, що точок, які формують зображення практично не видно навіть з дуже близької відстані. Кращі професійні фотопринтери друкують в дозволі не менше ніж 2 880х1 440 dpi, що дозволяє створювати суперчеткіе зображення з плавними переходами напівтонів. Такі варіанти картин на полотні виглядають просто ідеально на будь-якому віддаленні, оскільки дрібні деталі максимально чітко промальовані, а картинка виглядає цілісно і однорідно.

Якість друку також залежить від кількості кольорів застосовуваних чорнила. Деякі варіанти чорнила можуть запропонувати тільки чотири основні кольори: чорний, синій, жовтий і пурпурний, тоді як всі інші кольори і відтінки виходять за допомогою змішування вихідних варіантів. Більш сучасні і складні пристрої мають 6 базових квітів, які до основи з перерахованих вище додають також світлі відтінки синього і пурпурного.

Тут потрібно розуміти, що чим більша кількість є в базовому використанні, тим точніше виходить кінцева передача кольору картинки. Звичайно, навіть 6ти-кольорові варіанти принтерів здатні забезпечити фотографічне якість друку, але відтінків переходи будуть або практично не видно, або будуть досить грубими, а це особливо помітно в світлих областях картинки.

Професійні моделі принтерів, які використовуються в сфері поліграфічної цифрового друку на полотні, мають мінімум 9 і більше картриджів в доважок до бази з 6ти кольорів. Це, як правило, сірий і його світлий відтінок, помаранчевий, зелений, фіолетовий і ін. Тільки при наявності великої кількості квітів в технології друку утворюється можливість забезпечувати максимально точну передачу кольору, м'яко відтворювати деталізацію в темних і освітлених областях зображення, передавати красиві відтінки шкіри на портретах. В цілому якісний відбиток матимемо високу пластичність при відображенні картинок зображують листя, траву, хвою на всіляких варіантах пейзажів, а також у відтінках морської глибини і чистоти іскриться води або снігових вершин.

Найбільші високохудожні результати в області друку на полотні показує EPSON Ultra Chrome HDR. В області друку фотографій і в області факсимільного друку на полотні пігментними чорнилами настільки якісно друкує тільки вказаний пристрій, що підтверджується багатьма професійними центрами друку Європи і США.

Лакове покриття принта на полотні

Фотографія, репродукція або просто роздруковане зображення буде виглядати, як справжня картина, тільки якщо виконати спеціальне лакове покриття. Це відмінний спосіб підсилити ефект «рукотворності» і в цілому дозволяє захистити відбиток від пилу, вологи, сонячних променів і інших негативних впливів. Лакову захисну плівку набагато простіше очистити від пилинок, ніж сам барвистий шар.

Важливим завершальним кроком у процесі виготовлення картини на полотні є використання спеціального текстурного гелю, який, як правило, робиться на основі акрилу. Матеріал являє собою густе прозоре речовина, яке акуратними мазками вручну наноситься на картину. Звичайно, гелеве покриття не є обов'язковим і іноді досить просто покрити картину лаком, але злегка блискучий шар з імітацією мазків з фактурного гелю надає відтінкам і квітам фарби велику глибину. Таким чином, значно поліпшується якість візуального сприйняття картини в цілому.

Натяжка надрукованій картини на підрамник або оформлення в багет?

Для того щоб отримати гарну і тішить око картину або фото на полотні не достатньо просто її надрукувати, потрібно ще й правильно її оформити. Насправді фотографії та багато картин, виконані на полотні, не вимагають додаткового оформлення в раму - досить просто виконати натяжку на підрамник. Однак при бажанні або особливої ​​необхідності завжди можна підібрати гарний сучасний багет.

Майстерні, що займаються друком на полотні, як правило, пропонують професійну натяжку галерейного типу. Але натяжок як таких існує кілька варіантів. Розглянемо кожен з них окремо.

 1. Стандартна натяжка. Являє собою варіант, коли полотно кріпиться звичайними металевими скобами на торцях. Така натяжка практично завжди вимагає додаткового оформлення в раму.
 2. Студійна натяжка. Являє собою спосіб натяжки полотна, в якому скоби закріплюються на задній частині підрамника, але друковане зображення є тільки на лицьовій частині, а торці картини залишаються білими. При такому способі додаткове оформлення рекомендується, але не є обов'язковим.
 3. Галерейна натяжка. Даний варіант натяжки полотна являє собою спосіб, при якому продовження картини є і на торці, в середньому захоплює до 2х см збоку. Цей варіант вкрай самостійний і не має на увазі додаткове оформлення. Особливо ефектно виглядають в такий натяжки картини, що складаються з декількох сегментів, а також всілякі варіанти стилізованих картин.

Відзначимо окремо, що в нашій арт-студії Wise Print досвідчений майстер закріплює полотно на підрамнику виключно вручну, а тому кріплення завжди виконується гранично якісно.

Підрамник

Якісний підрамник для картин - це дерев'яна (соснова) збірна конструкція, яка складається з 4-х рейок. Підрамники створюються під необхідний формат картини, і можуть бути квадратної або прямокутної форми. Натягувати на підрамник прийнято натуральні художні полотна, а також сучасні напівсинтетичні або синтетичні варіанти полотен.

Підрамники виготовляються в двох варіантах - для стандартної і для галерейного натяжки. Картини, надруковані на натуральному полотні, як правило, закріплюють на стандартний «тонкий» підрамник глибиною 20 мм. Такий варіант відмінно підходить для малих і середніх форматів. Однак двадцатімілліметровий підрамник не рекомендується використовувати для картин формату 50х70 см і більше.

Для синтетичних полотен, а також картин великого формату найкраще підходять галерейні підрамники. Цей тип вироби актуальний для картин без подальшого оформлення в раму. Велика глибина підрамника від 40 мм додає необхідну жорсткість конструкції, завдяки чому широкоформатні картини зберігають свій зовнішній вигляд без помітних провисань, навіть після довгого часу. Галерейний підрамник додає картині особливу естетичність і візуальну «вагомість».

Основні вимоги до фотографій для друку на полотні

Для того щоб отримати гарну, детальну і в той же час стильний модульну, стилізовану або просто роздруковану в чорно-білому кольорі фотографію на полотні слід спочатку вибирати правильний знімок. Для цього потрібно відкрити вибране фото на весь екран і переконається що:

 • важливі або досить великі об'єкти не розмиті
 • немає затемнень і плям на обличчях або інших важливих елементах
 • немає занадто помітного «шуму»
 • для друку на полотні розміром більше 20х30см розмір фотографії повинен становити не менше 1мб
 • загальноприйняті формати для зображення - це .jpg, .tif, .psd
 • загальноприйнятий колірний простір - CMYK

Якість друку на полотні

Друк на полотні - це не просто спосіб прикрасити навколишній інтер'єр, а скоріше актуальний спосіб висловити свій характер і показати себе в навколишньому особистому просторі. Однак, як і у будь-якого іншого виробу призначеного для створення затишку і стилю до картинам на полотні висуваються певні вимоги до якості. наприклад:

 1. Довговічність.
  Якісно виконаний відбиток служить дуже довго (якщо умови розміщення картини були правильними, вона прослужить не менше 20 років).
 2. Естетичність.
  Стильне фото або картину можна просто повісити на стіну як самостійне полотно або додатково оформити у відповідну раму в залежності від дизайну приміщення.
 3. Доступність.
  Надрукувати ексклюзивне фото або картину на полотні набагато дешевше, ніж купити справжній витвір написане олією.
 4. Безмежна варіативність.
  Вибрати можна будь-яку відповідну за якістю фотографію або зображення. Причому зовсім не обов'язково брати студійні фотографії, зроблені на суперпрофесійний обладнання. У більшості випадків достатньо зробити знімок на сучасний смартфон. Також для того щоб надрукувати якісну модульну або просто велику картинку з потрібним зображенням досить знайти підходящий варіант в будь-якому фотобанку.
 5. Ефектність.
  Тут важливо пояснити, що фотографія не просто друкується на полотні. Вона практично завжди додатково обробляється або стилизуется для додання відчуття об'єму і глибини одержуваної в результаті картинки. Сучасне програмне забезпечення дозволяє створювати власні шедеври і редагувати зображення саме так як хочеться.

Зрештою, фотографія або картина на полотні - це просто стильно і красиво. Особливо якщо вибрати особливий для себе, унікальний варіант картини.

Популярністю і великою любов'ю користуються в першу чергу особисті фотографії, які можуть бути виконані в стилі комікса, картини маслом або аквареллю, а також інших стилістичних виконаннях (Pop-art, гранж, вінтаж і т.д.).

Однак і якісно виконані, деталізовані картини також прекрасно доповнюють будь-який інтер'єр. Сучасна друк дозволяє з точністю передати колірні переходи і унікальні м'які відтінки в:

 • пейзажах природи
 • яскравих натюрмортах
 • мальовничих морських далях
 • вишуканих портретах
 • квіткових мотивах
 • ефектних фотографіях тварин
 • всіляких варіантах модульних або мульти-панно

Друк фото на полотні Wise Print - висока якість реальності!

Наша арт-галерея пропонує якісну і оперативну друк на полотні з широким діапазоном характеристик і особливостей. Ми пропонуємо Вам втілити в життя практично будь-яку художню задумку і створити по-справжньому оригінальний художній твір. Ми пропонуємо:

 • велика кількість розмірів друку
 • квадратну, прямокутну (для картин, панно, модульних картин та ін.) або навіть округлу (для картин з годинником) форму полотна
 • можливість надрукувати високий дозвіл зображень будь-якої складності
 • повноколірний барвистий шар, здатний передавати всі особливості кольору і відтінків, але не втрачає свою соковитість, яскравість і деталізацію з плином часу
 • друк на якісному полотні з характерною рельєфною фактурою
 • потрібний варіант натяжки на якісний підрамник, здатний утримувати форму і щільність, що дозволяє виключити провисання полотна з плином часу
 • можливість надати картині більш мальовничий вид за допомогою текстурного гелю імітує справжній мазок олійною фарбою або спеціальним глянсовим лаком, який забезпечить фотокартини загадковий блиск і захист від зовнішнього впливу.

Оригінальний подарунок, яскравий елемент інтер'єру

Друк на полотні - це модна тенденція в оформленні дизайну будинку або офісу. У сучасному цифровому світі, технології дозволяють не просто надрукувати фото, а перетворити його на справжній витвір художнього мистецтва. Отже, розглянемо докладніше, чому ж варто надрукувати фото на полотні в інтер'єр.

 • Оригінальне оформлення інтер'єру квартири або будинку.
  Завдяки безмежним варіантів стилізації фото, можливостям підлаштувати кольору картинки або просто вибору відомих у всьому світі шедеврів оформлення картиною на полотні може вписатися в дизайн будь-якого домашнього інтер'єру. При цьому розміри полотна, формат його виконання і, власне, саму форму завжди можна замовити в повній відповідності з особистими уподобаннями. Наприклад, можна замовити друк власного портрета або фотографії з важливого сімейного заходу у вигляді триптиха, диптиха, мультіпанно, картини з годинником і т.д.
 • Індивідуальне дизайнерське рішення для офісу.
  Оригінальний дизайн офісу ще десятиліття тому був чимось доступним або лише великим оригіналам, або великим концернам. Завдяки широкоформатного друку на полотні - у кожного з'явилася можливість втілити всі свої ідеї в реальність. Причому неважливо чи буде це офіс шоу-руму, що виставляє одяг для дівчаток або звичайний офіс займається логістикою і перевезеннями, в кожному випадку можна підібрати унікальний варіант оформлення друкованими картинами на полотні.
 • Стильна деталь інтер'єру в приватних установах навчального або медичного спрямування.
  Оформлені в раму або картини на полотні з галерейного натяжкою можуть стати специфічним акцентом будь-якого подібного специфічного установи.
 • Інструмент для вказівки на унікальний брендовий стиль ресторану, кафе, бару, клубу, готелю або готелю.
  Завдяки друку на полотні у кожного закладу зі сфери HoReCa є можливість знайти оригінальність в інтер'єрі, привернути увагу відвідувачів і клієнтів, які захочуть повертатися знову і знову, завдяки відчуттю затишку і візуальної краси.
 • Можливість стати власником власної галереї картин великих майстрів або студії зі знаменитими у всьому світі фотографіями.
  Для любителів живопису, а також унікальних концептуальних фотографій надрукованих на натуральному полотні сучасні технології широкоформатного друку дарують можливість зібрати колекцію улюблених творінь. Причому якісно виконані копії візуально нічим не будуть відрізнятися від оригінальних шедевральні робіт, зберігаючи весь спектр кольорів і відтінків, півтонів і переходів.
 • Простий, практичний і недорогий спосіб зробити нестандартну рекламу.
  Реклама, роздрукована на полотні, може являти собою строгий широкоформатний логотип або всілякі варіанти стильних постерів, які можна розміщувати в офісі, на виставках та інших місцях, де є можливість ознайомити потенційних клієнтів з брендом, переліком послуг, товарами і т.д. Якісна, унікальна і в той же час стильна реклама завжди привертає увагу!
  Оформлення виставкових залів. Зображення на полотні завжди виглядає виграшно, а тому надрукувати все, що потрібно для оформлення галерей, фотозвітів, презентацій, волонтерських заходів і виставок - це ідеальне рішення, здатне показати статус заходу, що проводиться.
 • Індивідуальний і оригінальний подарунок.
  Подарувати надруковане на полотні фото або картину можна рідним, друзям, колегам, босові, та кому завгодно! Адже відправити на друк можна сімейний портрет, улюблене фото, знімок дитини або домашнього вихованця, картинки, відібрані в колаж, особисту фотографію в стилі ню, знімок будинку або автомобіля, фото спійману риби і багато чого ще. Обмежень як таких для друку немає. Важливо тільки надати достатній за якістю вихідний матеріал.
 • Солідний подарунок.
  Якщо потрібен ексклюзивний подарунок для ділових партнерів, цінних клієнтів або працівників, то друк на полотні може стати відмінним варіантом в якості корпоративного презенту зі змістом. Такий подарунок, безсумнівно, оцінять, як слід! А значить, з'явиться свідоцтво того, що довгострокове і взаємовигідне співробітництво почнеться, продовжиться або відновиться.

Картини, фотографії, постери на полотні в інтер'єрі

Інтер'єр не може бути «живим», якщо в ньому немає мистецтва. Причому це може бути Петров-Водкін в сріблення багеті або малюнок вашої дитини у звичайній пластиковій рамці - будь-яка творчість дарує будинку затишок, облагороджує життєвий простір. Саме всілякі картини, знімки, постери, плакати, годинник-картини та інші прояви художнього мистецтва демонструють смак, прихильності і характер власника, а також безпосередньо впливають на сприйняття дизайну інтер'єру.

Відзначимо деякі нюанси щодо розміщення картин на полотні, адже в цій справі все має значення - місце і формат, обрана композиція і навіть кріплення. Звичайно, основна проблема полягає не в тому, що саме розвісити по стінах. Улюблена репродукція картини великого майстра, фотографія з літньої відпустки, з весілля, ювілею, віхи персонального творчого шляху і все інше, ніж хотілося б милуватися або хвалитися є у кожного. Зате навичок і знань про те, як правильно розмістити видрукувані твори є далеко не у всіх.

Контактні дані
вул. Промислова 50/52, Львів, Україна
info@wise-print.com.ua
+380 97 142-8-142
Залишити заявку
Відправити