Вивіски

Найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Виготовляються різних форм і типів, із застосуванням найрізноманітніших матеріалів і технологій, несуть рекламний і інформаційний характер. Фасадна вивіска є важливою складовою іміджу компанії і служить своєрідною візитною карткою.


Детальніше

Сублімаційний друк 

Сублімаційний друк - один з ключових методів сучасної поліграфії. Цей спосіб дозволяє нанести повноколірне зображення фото якості на тканину, метал, кераміку, скло, дерево, шкіру або пластик.


Детальніше

Терміновий цифровий друк

Цифровий друк - один із самих популярних способів виготовлення поліграфії. Головна перевага - швидкість роботи принтерів, відмінна якість готової продукції і відмінна ціна. Крім того інформацію в будь-який момент можна корегувати.


Детальніше

Інтерєрний та екстерєрний широкофрматний друк

Застосування інтерєрного та ектерєрного широкоформатного друку - один із найпопулярнішіх способів виготовлення продукції великих розмірів. Одна з головних переваг - друк на різних матералах: плівка, банерна тканина 


Детальніше
Вивіски
Сублімаційний
Цифровий
Широкофрматний
sample

 

Швидкість виконання

Ваше замовлення буде виконане в найкоротші сроки.
sample

 

Якість друку

З роздільною здатністю від 360 dpi до 2880 dpi.
sample

 

Гарантія

На всі вироби надається до 5 років гарантії.

Цифровий друк

 Цифровий друк - один із самих популярних способів виготовлення поліграфії. Головна перевага - швидкість роботи принтерів, відмінна якість готової продукції і відмінна ціна. Крім того інформацію в будь-який момент можна корегувати.

- швидкий друк малих тиражів. На сьогоднішній день це єдиний спосіб строкової друку, при цьому якість поліграфії завжди залишається на вищому рівні. Цифровий друк  не потребує додрукарської підготовки та надає можливість коригування оригінал - макета перед початком друку всього тиражу. Відмінною особливістю цифрового друку є той факт, що відбитки після процесу друку виходять практично сухими, а це заощаджує час на сушіння тиражу;

- висока якість друку дозволяє цифрового методу конкурувати з офсетним;

- можливість персоналізації продукції. Цифровий друк є єдиним способом друку, завдяки якому можна персоналізувати продукцію;

- собівартість - при невеликих тиражах цифрового друку більш рентабельна і популярна;

- друк дуже гнучкий процес, який надає "політ фантазії" для дизайнерів. Практично на кожному етапі друку, можливо вносити зміни та коригування;

- швидкість друку - протягом тривалого часу всі вважали процес друку тривалим, трудомістким і складним. Однак, сьогодні цифровий друк - це зручно і просто, завдяки сучасному обладнанню. Всі переваги цифрового методу варто відносити до друку малих тиражів. Цифра значно економить час на "старті"..

Наші контакти

  • Address: вул. Героїв УПА 73,
    Львів, Україна
  • Tel: +38 (097) 142 8 142
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Website: http://www.wise-print.com.ua

Про нас

WisePrint заснована в 2016 році та поєднує в собі кращі традиції друкарської справи та сучасних технологій.

Наші досягнення в галузі надання високоякісних поліграфічних послуг — це результат невтомної роботи фахівців високого класу.

Наш результат — повага постійних клієнтів.

Основним нашим завданням є побудова партнерських відносин на взаємовигідній основі.

У процесі співробітництва менеджери та дизайнери нашої компанії будуть раді запропонувати Вам оптимальні варіанти дизайну виробів, а також оптимізують вартість продукції!

Ми з задоволенням допоможемо Вам втілити все те, про що Ви так довго мовчали!

А мовчали тому, що просто не знали у кого запитати...

Співпрацюючи з нами Ви отримуєте ряд переваг:

1. Широкий спектр пропонованих послуг та продукції;

2. Безкоштовна доставка готової продукції;

3. Весь перелік послуг та продукції проводиться на власному обладнанні, що дає нам можливість запропонувати Вам вигідні умови та приємні ціни.